ساندویچ پانل
ساندویچ پانل (ساندویچ پنل),عایق بسیار مناسبی در برابر حرارت و صوت می باشد.
ساندویچ پانل گزینه مناسبی برای ساخت کانکس می باشد.
ساندویچ پانل (ساندویچ پنل) ساختاری سبک و مرکب داشته که از دو طرف به دو لایه محدود می شود و در وسط آن یک لایه عایق قرار دارد , این عایق نرم و سبک بوده و دارای خواص فیزیکی خاص می باشد. ساندویچ پانل ها عمدتا در تولید و ایجاد واحدهای مسکونی , ورزشی , صنعتی , سردخانه ها , ساختمانهای ساخت سریع , آموزشی , بهداشتی و درمانی , اجرا در محل پروژه ها و مصارف شخصی به کار می روند.
ساندویچ پانل ها دارای ضخامتها ی ۵ الی ۲۰ سانتی متری بوده و در رنگهای گوناگون تولید می گردد. ساندویچ پانل ها از چند لایه تشکیل شده که لایه ی محافظ درونی و بیرونی از جنس ورق های گالوانیزه و آلوزینگ بوده و در آن دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی اورتان به کار برده می شود, فوم داخل ساندویچ پانل ها می تواند از جنس پلی یورتان ( پلی اورتان) و یا پلی استایرن باشد.
ساندویچ پانل ها (پنل,پانل,ساندویچ پانل,ساندویچ پنل),در دو گروه ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی تولید می شوند.
ورق آلوزینگ همان ترکیب روی و آلومینیوم بوده که به صورت پیش رنگ شده و به ضخامت ۰٫۵ میلی متر در رنگهای متنوع و از نوع سوپرپلی استر کوره ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرونی و ۷ میکرون در رنگ پرایمر کوره ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم می باشد. در ضمن نمای ساندویچ پانل سقفی به صورت شادولاین طرح ذوزنقه و طرح سفال تولید می گردد.

ساندویچ پانل اسکابن,با کیفیت استاندارد تولید میگردد.کانکس اسکابن همواره در تولید کانکس ساندویچ پانل,سعی نموده تا از ساندویچ پانل با کیفیت بالا و استاندارد استفاده نماید.